Пoстояннo местещo се главоболие

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
solar
Posts: 1
Joined: Sat Jun 22, 2013 3:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Пoстояннo местещo се главоболие

Postby solar » Sat Jun 22, 2013 4:13 pm

Здравейте, от около 10 дена имам .Започна с вдигане на кръвно за кратко-около час,после главоболие,което за няколко дни стана непоносимо.Болеше ме почти постоянно,тъпо и поносимо и за около 2 часа ставаше ужасно.Имам и постоянно парене по езика и небцето към гърлото,от години,но когато ме боли силно главата и то се усилва.

Днес ме изписаха от болницата.Правиха ми скенер и ЕМГ.Диагнозата:Дорзален парамедиален остеофит в ляво ,незначим дисков пролакс на С€-С§,преднокоренчова иритация на С5-Ц6 в ляво.

От години изпитвам натиск зад ушите,особено се засилва в легнало положение.Сега е мн силно.Като ме изписаха нямах болки,но часове по-късно пак имам и се сетих,че снощи и днес забравих да пия афламил-а.Обаче сега е повече в дясно и отзад,като усещам и парене отзад в главата.Зрението ми е проверявано преди 9 месеца,но в момента виждам размазано доста .Ще го проверя тия дни.

Сякаш цялата ми глава е в менгеме,болки в очите,все едно някой ги стиска.

Ми това е всичко от мен.Честно казано направо е ужасно да си постоянно с болки.

Забравих и стягането в областта на гушата.

Ще изследвам ТСХ хормона,имам хипо функция на щитовидната жлеза,не пия лекартсва от 1 година,но в болницата не сметнаха за необходимо да ми изследват този хормон.Ще си го изследвам и него и пак ще пиша.

Моля,ако някой има подобни проблеми да сподели с какво си е помогнал.

Благодаря предварително

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Пoстояннo местещo се главоболие

Postby ptomoff » Wed Jun 26, 2013 11:22 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests