Почивка на квадрицепс

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PhoeniX
Posts: 1
Joined: Thu Jun 13, 2013 3:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Почивка на квадрицепс

Postby PhoeniX » Thu Jun 13, 2013 3:18 pm

Аз съм момче на 19г., ръст 162см., тегло 72кг (без затлъстяване).
Разтегнах едния от четирите мускула на квадрицепса, мисля че се нарича Vaste externe (мускулът свързващ външната страна на коляното, пр. ляв крак лява страна на коляното). Разтегнах го още в началото на януари месец. След дълга почивка и мазане с лекарства като Лиотон гел Н и Фелоран, смятайки че съм се възстановил отново започнах да спортувам. Няколко месеца по-късно (сега) отново го разтегнах. През цялото време съм разчитал на лекарствата и времето, знам че му трябва за да се възстанови. Но всъщност не знам как да го почивам качествено, тъй като не мога да намеря поза в която да е отпуснат на 100%, особено когато лягам! Мисля, че това е всичко от което се нуждая - правилна поза за почивка. Ще съм Ви безкрайно благодарен ако ме информирате как да стане това!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests