Много висока утайка помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
raybeez
Posts: 12
Joined: Wed May 30, 2012 10:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Много висока утайка помощ

Postby raybeez » Fri May 31, 2013 10:26 pm

Здравейте Момче съм на 20 години. 183 см 73 кг нямам други заболявания и не приемам други медикаменти освен написаните.
Значи преди около един месец имах много сериозен проблем с коляното без причина. Отидох на ревматолог и се оказа ,че имам киста на сгъвката на коляното. Коляното и глезена бяха подути и топли. Правиха ми кръвни изследвания и се оказа ,че утайката ми е 60 а реактивния протеин 77. Ревматологът ми изписа да пия сулфасалазин и аркоксия. Вече 20 дена ги пия тези лекарства и определено се чувствам по-добре. Преди едвам стъпвах сега си ходя почти нормално само сутрин имам някакви леки болки и куцам ,но после се нормализират нещата. Това което ме шокира обаче е днес отново ме изследваха за СУЕ и реактивен протеин и СУЕ СЕ БЕШЕ ПОКАЧИЛО НА 115 ,КОЕТО започва наистина да ме плаши!! Реактивният протеин пък изненадващо беше спаднал от 77 на 57. Но какво се случва с утайката? Защо се ускорява ,при положение ,че уж се чувствам по-добре??
Да кажа че ми правеха изследване за ревма фактор ,който е добър и ревматологът каза ,че няма как да имам ревматоиден артрит .
Между другото усещам и понякога леки болки в гърлото тъй като преди месец ми вадиха мъдрец ,но гърлото не са ми го изследвали дали от там може да тръгва някакъв проблем?? Моля ви помогнете ми ,шашнал съм се с тази утайка която е 115 и много се притеснявам.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests