Кръв в спермата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bart
Posts: 1
Joined: Fri May 17, 2013 6:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кръв в спермата

Postby Bart » Fri May 17, 2013 7:11 pm

Здравейте,

На 28 години, 70 кг, 182 см.

Проблемът: Преди около 2 месеца забелязах, че имам кръв в семенната течност. След като след близо месец не отшумя, посетих уролог, който ми постави диагноза простатит. Предписа ми Левокса 500 мг, двуседмичен курс на лечение, който не даде никакъв резултат. Това, което ме притеснява още повече е, че след като приключих приема на антибиотика, кръвта стана в много по-голямо количество от преди.

Прилагам към мнението си и снимка на микробиологичното изследване. Някой би ли могъл да каже дали диагнозата е поставена коректно?


Смятам да посетя и друг специалист, най-вероятно в МБАЛ "Света Анна".

Поздрави!
Attachments
CAM00190.jpg
(599.34 KiB) Not downloaded yet

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests