Проблем с косата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kostadinovf95
Posts: 2
Joined: Mon Apr 29, 2013 1:28 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с косата

Postby kostadinovf95 » Mon Apr 29, 2013 1:42 am

Здравейте!

Момче съм на 17 години. Имам следния проблем. Кожата на главата ме сърби в окосмената част, забелязвам ,че скалпът ми се люпи на определени места, зад ушите също имам проблем. Имам и косопад, с който се боря от много време и все не мога да се справя, когато се реша,къпя и прекарвам пръсти през косата ми падат косъмчета, забелязвам , че на падналите косми има някакъв секрет по корените и понякога и люспи от скалпа. Косата ми оредя и това го забелязвам всеки ден. Ходих при различни кожни спец., но и така не можах да разбера какво ми е - алопеция, себорея , сезонен косопад. Пробвал съм много продукти за коса,но никакъв ефект. Косата продължава да пада и да ме сърби ужасно,а и това люпене е направо черешката на тортата. Да допълня ,на места забелязвам и леко зачевяване на скалпа и там най-много ме сърби. Много съм притеснен да не остана без коса, защото вече забелязвам одръпване на космената линия над слепоочията. Help me!

Благодаря Ви!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Проблем с косата

Postby ptomoff » Thu May 02, 2013 3:39 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

kostadinovf95
Posts: 2
Joined: Mon Apr 29, 2013 1:28 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с косата

Postby kostadinovf95 » Tue May 07, 2013 3:22 pm

Възраст - 17 години
Ръст - 177 см
Тегло - 69 кг

Ползвал съм много шампоани при косопад на Фитовал, Дефлувал, Vichy. Лосиони - Икаров, Себорал Форте и много други. Всякaква химия, коята не ми помогна изобщо само се появи сърбеж,пърхут и люпене на скалпа. От един месец съм само на бебешки шампоан и шампоан при Себореа на Здраве Форте и съм много доволен, сърбежа намаля,както и пърхута ,но косопада не . Косата продължава да си пада.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 313 guests