Въпрос за тинидазол

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lilimili
Posts: 1
Joined: Wed Apr 24, 2013 2:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос за тинидазол

Postby lilimili » Wed Apr 24, 2013 3:20 pm

Здравейте, преди 2 дни бях на на лекар за болки в десен яйчник, след прегледа и ехографа се установи, че е леко увеличена и тръбата. Взеха ми и секрет за микробиология, който ще излезне в петък. Лекарката ми изписа тинидазол за 1 ден 4 хапчета и каза, че това е докато излезне резултатът от микробиологиятя ,а можело и да ми помогне. Значи аз не го пих тинидозола, защото не виждам в листовката да пише, че е за настинал яйчник, а за някакви трихомони, за които нямам изследване все още и които нямам, защото преди 3 месеца пак имах настинал яйчник и ми правеха изследване и нямах никакви такива бактирии и пих 5 или 7 дни амоксиклав и ми мина,а от тогава нямам по никакъв начин как да съм ги хванала. Отидох днес при лекарката и тя доста се ядоса, че не съм го пила тинидазола и идвам преди петък и ми изписа ципрофлоксацин за 10 дни по 2 на ден!!!! а уж беше леко възпален! Въпросът ми е кое лекарство да пия, да чакам ли до петък да не се запуши тази тръба до тогава? ако почна ципрофлоксацина няма ли да ми мине за 5 или 7 дни? изобщо има ли смисъл от тинидазола без изследване. Много моля за бърз отговор, защото не ми си ще празниците да ми минат на антибиотици!! нямам други медикаменти, на 27год

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Въпрос за тинидазол

Postby ptomoff » Thu May 02, 2013 3:51 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 301 guests