Проблем на слабините и пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
slepwolf
Posts: 1
Joined: Sun Mar 31, 2013 12:41 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем на слабините и пениса

Postby slepwolf » Wed Apr 10, 2013 3:40 pm

Здравеи, имам един проблем който е сварзан с пенисат ми и слабините. Проблемат ми е че имам някакви страни папчици приличащи на малки мехурчета по слабините и началото на пениса от тях излизат косамчета . Също така имам и малко по нагоре по пениса отдвете му страни и от тес папчици от вереме навреме излиза някакав бял секрет или незнам и аз какво е. Мисля че и малко около тес папчици по пениса ми е потамняла кожата.Също така имам малки такива мехурчета по главичката но там сам доста малко.На 21 години съм 60 кг. 185 височина, имам го този обрив от 16 годишен някаде несам се обращал кам лекар до сега понеже се претеснявам ще сам много благодарен ако можете да ми помогнете. Благодаря за обарнатото време :) http://prikachi.com/images/222/6112222Z.jpg

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем на слабините и пениса

Postby Bulgaricus » Tue Dec 17, 2013 11:28 pm

Не се вижда добре, но не виждам причина за притеснение. Това са нормални образувания. Отидете на дерматолог, ако имате оплаквания.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests