Възможно ли е да е ХИВ/СПИН?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
In_need
Posts: 2
Joined: Fri Feb 22, 2013 12:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Възможно ли е да е ХИВ/СПИН?

Postby In_need » Mon Mar 11, 2013 8:28 am

Здравейте, аз съм М, 185см. 24г. И преди около месец правих c*кc с партниор, за който в последствие имам съмнения. Може да е и параноя, но днес имам температура 37.7.... за радост нищо друго не забелязвам , но многп се притеснявам...може и да е просто настинка...но ми е много трудно чакането за теста... да отбележа, че използвах презервативи, но разбира се правихме орална любов, целувки...и доста съм се притеснил!!! Ако някой може да помогне със съвет....ще съм безкрайно благодарен !!!! :roll:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Първична ХИВ инфекция(Acute HIV Infection)

Postby Bulgaricus » Thu Apr 04, 2013 9:35 pm

Не. Няма опасност тези Ви симптоми да идват от ХИВ инфекция.

По-скоро сте се заразили с бактерии, които при другата страна са били нормални или просто сте настинали.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 161 guests