Малко странен/интересен проблем.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
И.Д.
Posts: 1
Joined: Thu Apr 04, 2013 9:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Малко странен/интересен проблем.

Postby И.Д. » Thu Apr 04, 2013 9:43 pm

Добър вечер, преди няколко месеца, не си спомням точно колко, започна да се случва нещо странно, странно не знам дали е, но определено е доста гадно.
При изхождане по голяма нужда получавам една много гадна болчица, след което при избърсване се забелязват петна кръв по хартията, не е много, няколко капчици може би. Първоначално си казвах "Може да се случи" и все си мислех, че ще спре от самосебе си, но при почти всяко изхождане е така. Дори усещам лека болка няколко минути след това. На 21 години съм, не приемам никакви медикаменти, нямам познати заболявания. Висок съм 1,84 и тежа 52 килограма, не смятам, че проблемчето ми е свързано с теглото ми, макар и да е доста под нормата. Интересното е че никога преди това не ми се е случвало подобно нещо, последните няколко месеца само.

И за да не пускам нова тема ще си позволя да използвам тази по един друг въпрос.
Понякога, не много често, зависи - има периоди, в които е често, но има и такива, в които много рядко получавам една остра болка в гърдите при вдишване, трае няколко секунди, но през тези секунди не мога да си поема въздух, мога само да издишам и гледам да си задържа въздуха, колкото се може по-дълго, когато ме заболи. Не съм сигурен дали може да се дължи на тютюнопушенето - пуша от 8 години и не пуша никак малко, средно около кутия и половина - две дневно.

Моля, ако можете да ме насочите в някаква посока, поне какви лекари да посетя, благодаря.


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Малко странен/интересен проблем.

Postby Bulgaricus » Tue Dec 17, 2013 11:21 pm

Здравейте!

Първо, теглото Ви е сериозен проблем и трябва да работите по въпроса. В случай на нужда нямате никакъв резерв!

Второ, трябва да отидете на проктолог и той да Ви прегледа. Не виждам по първа преценка причина за притеснение.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests