Чувствителност на пениса и правилна хигиена

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lordjaguar
Posts: 1
Joined: Mon Dec 03, 2012 1:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Чувствителност на пениса и правилна хигиена

Postby lordjaguar » Mon Dec 03, 2012 1:59 pm

Здравейте,

Имам свръхчувствителност на главичката на пениса. Мисля да прибегна към разтвор със смрадлика в скоро време. Въпросите ми са защо когато понеча да го мия се получава някаква бяла белеща се кожичка, тоест все едно кожата му се бели? Това епителен слой ли е? Вредно ли е за пениса да се мие на всеки 12 часа, тоест два пъти дневно, сутрин и вечер, твърде често ли е това? Въпреки редовната хигиена нормално ли е да се наблюдава леко полепване при забелването? След всяко измиване трябва ли да се прилага подсушаване?

Години:26
Ръст:180см
Тегло:74кг

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Чувствителност на пениса и правилна хигиена

Postby Bulgaricus » Sun Dec 16, 2012 1:42 am

Здравейте!

Много хора страдат от последиците на твърде честото миене. Нормално е миене по време на къпането по веднъж на ден.
В противен случай се променя микрофауната на това място и то става уязвимо за проблеми, като Вашия.

Такова белене не е нормално. Добре е да не се миете толкова често.

За кожни проблеми помага бавнодействащо витамин С по 300 мг на ден за дълъг период от време, да кажем за 2-3 месеца. Важно е, да е само бавнодействащото витамин С.

Освен това може да Ви се направи посявка на кожна натривка, за да се види, дали няма атипичен причинител на оплакванията Ви.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 157 guests