Херпес Зостер

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Warning
Posts: 11
Joined: Mon Apr 20, 2009 11:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Херпес Зостер

Postby Warning » Mon Jul 30, 2012 8:20 am

Здравейте, Аз съм на 30 години 174см 104 кг .Преди 7 дни осетих леко пробождане в гръдната област което отмина в рамките на 2 часа, но на следващия ден болката стана много силна сковаваща в цялата дясна час на гръдния ми кош .на третия ден вече се дислоцира на по малка част по дължина на ребрата .На петия ден вече започнаха да се появяват воднести пъпки на болезненото място .Още на втория ден ходих на доктор за болката и тя ми каза че съм настинал и ми предписа Аулин и Милгамма N но ефект нямаше ,за това вече на 5 тия ден абсолутно изморен и не доспал от болката отидох на спешна помощ ,където дежурният лекър само ме погледна и заклучи херпеса, изписами Антибиотик Осоамокс,Индометацин и отново Милгама и някъкъв препарат лилав за мазане и гентамицин.Всичко спазвам вече 3 ти ден но не се наблюдава някъкъв напредък.Сега пъпките вече станаха адски много дори се съединяват на места .Притесняваме това че започнаха да се поевяват по цялото тяло лице ,крака и т.н. и другото е ако знаете как по бурзо да се махне това нещо ще бъда благодарен и дали трябва да се спазва някъква диета.Просто искам 2 мнение .Благодаря предварително

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Херпес Зостер

Postby Bulgaricus » Sat Oct 06, 2012 10:54 pm

Актуален ли е още проблемът?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Warning
Posts: 11
Joined: Mon Apr 20, 2009 11:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Херпес Зостер

Postby Warning » Thu Mar 21, 2013 10:03 pm

Здравей те , проблемът отдавана премина но ми казаха че вече съм предрасположен към него и че вероятността да ми се появи отново вече е много по голяма от всеки нормален човек .Сега останаха само тъмни петна и краткотрайна тъпа болка от време на време ,но ще се радвам да ми препоръчате някъква превенция към това болезнено състояние освен това че трябва да се пазя от настинки ако има друго с радост бих ви послушал за да не се подлагам отново на тази болка.АААА сетих се и за още нещо племеника ми пипна шарка Варицела живяхме заедно докато боледува има ли опасност за Херпеса да се възпали тъй като доколкото знам и херпеса е варицелата която съм карал като малък ама била спяла в нервите ми поне така ми каза доктора.От боледуването на племеника ми минаха около 6 дни .нямам симптоми значи би трябвало да няма проблем.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Херпес Зостер

Postby Bulgaricus » Thu Apr 04, 2013 9:48 pm

А какво Ви лекуваха?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Warning
Posts: 11
Joined: Mon Apr 20, 2009 11:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Херпес Зостер

Postby Warning » Sat Apr 13, 2013 11:47 pm

Нямам си и най-малка представа какво точно ми лекуваха ,предписаха ми Оспамокс, още някъкво лекарство казаха ми да излагам гроздовете от пъпки на слънце да не се къпя и да се мажа с някъкво лекарство което приличаше на мастило /синьо/ и така две седмици до като се спукаха и станаха на корички които мазах с гентамицин. Сега всичко е ок обаче си остана едно пробождане и неразположение от време на време на местата където бяха.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 298 guests