Дългогодишен проблем с китката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
raybeez
Posts: 12
Joined: Wed May 30, 2012 10:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дългогодишен проблем с китката

Postby raybeez » Wed May 30, 2012 10:17 pm

Здравейте , ще се опитам накратко да обясня какъв ми е проблемът. На 19 години съм 1,83 78 кг
Имам възпаление на китката от вече близо две години. Преди две години ,докато играх футбол си паднах върху ръката и оттогава китката ме боли. Болката не е постоянна,забелязвал съм че при промяна на времето китката започва да се подува и да ме боли. През другото време болката е много слаба или незначителна ,но когато се подуе изпитвам трудности да правя каквото и да е с дясната ръка и това е вече втора година. :( Правили са ми рентгенови снимки и ядрено магнитен резонанс,обиколил съм десетина лекари ,ходил съм на физиотерапия ,но ефекта е незначителен- всеки ми казва нещо различно и накрая болката си остава.
Точната диагноза е Травма на мускулите и сухожилията на ниво длан и китка , Лезио TFCC ман декстра Кажете моля ви какво може да се направи ,когато ме боли слагам лед малко да поуспокои болката и пия обезболяващи.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Дългогодишен проблем с китката

Postby Bulgaricus » Wed May 30, 2012 11:32 pm

Здравейте!

Проблемите с китката са най-сложните медицински ортопедични проблеми. Няма нищо по-сложно от движенията на китката, пръстите и нейните мускулни комбинации.

Това, което можем да предложим е експертиза в Германия на снимките или евентуално напасване на обезболяващите медикаменти.

Не вземаме пари, но разходите трябва пациентът да си ги покрие сам.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

raybeez
Posts: 12
Joined: Wed May 30, 2012 10:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Дългогодишен проблем с китката

Postby raybeez » Wed May 30, 2012 11:44 pm

Ходил съм на преглед в болницата в Мюнхен ,там ми казаха ,че не се налага операция и че щяло да ми мине с времето ,но ето че не минава. Каква би била цената на една такава експертиза? И какви са тези хапчета ,които мога да пия ,за които споменавате ,защото явно те са ми последната надежда.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Дългогодишен проблем с китката

Postby Bulgaricus » Sat Jun 02, 2012 11:49 am

Здравейте!

Предполагам, че ще струва до 200 Евро. Точна сума не мога да кажа, но до 200 Евро е реалистична сума.

В коя болница бяхте в Мюнхен и само в спешното отделение или при специалист по хирургия на ръката?

Какви медикаменти приемате в момента, колко често в каква доза и кой Ви ги изписа?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 155 guests