Въпрос за диагностика на рак на гърдата.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
BraveWalker
Posts: 1
Joined: Fri Nov 04, 2011 3:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос за диагностика на рак на гърдата.

Postby BraveWalker » Fri Nov 04, 2011 4:07 am

Здравейте. Аз съм момче на 18 години, ръст 177 см. тегло 70 кг. Не съм имал други здравословни проблеми досега, и не приемам никакви медикаменти. От както навлязох в пубертета (преди 4-5 години) усещам бучки и в двете си гърди. Симетрично разположени, с идеално кръгла форма са и не са нарастнали от както ми се появиха (с диаметър ~3.5 / 4 см. са) като са разположени около зърното, а не под него. Нямам никакви други симптоми, но от много време имам притеснения, и реших да се подложа на изследвания за рак, но не знам как точно да подходя, към личната си лекарка ли да се обърна първо, на какви изследвания трябва да се подложа, какви са цените на всяко едно от тях и т.н. ще бъда благодарен на всякаква информация която можете да ми предоставите.

P.s.: Искам да попитам (чисто информативно, не че обмислям такъв вариант.) как протича рака на гърдата ако не бъде лекуван по никакъв начин, каква е средната продължителност на живота, кога започват да се появяват симптомите, какви са те, просто искам да съм запознат с всичко по темата.

Благодаря Ви за отделеното време!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests