Лихен Нитидус

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ckapna
Posts: 5
Joined: Thu Jul 01, 2010 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Лихен Нитидус

Postby Ckapna » Tue Nov 01, 2011 1:46 pm

Здравейте,

Преди около 5 месеца забелязах странни участаци от малки точки с цвета на кожата по пениса " само кожата на пениса".
Направих посещение при дерматолог и той ми сподели, че няма от какво да се притеснявам , според него са мастни образования и реши, че може да пробва с памуче с течен азот.
Нямаше ефект, а преди седмица забелязах, че имам малък участък и около рамото - Усетих го след допир и чак тогава го видях - Почти незабележим е ! Същото е положението и в горната част на краката "слабините".
След доста проверки в интернет забелязах, че 100 % съвпада и по описание и по снимки с Лихен Нитидус.
Не ме сърби, но ме притеснява - дали ще се разпространи, дали е така от самото начало, а чак сега виждам другите области и т.н..
Знам, че е доста рядко заболяване, но имам нужда от съвет - Какво може да го е породило, какъв специалит мога да посетя и т.н.
Почти всички места по които го има са трудно забележими при прост поглед.При първа възможност ще направя снимки.
Възможно ли е да се появи след употреба на "Тестостерон" ?
С какво мога да го мажа ?
Висок съм 1.84, тежа 80 кг., на 24 години съм ...
Благодаря предварително са споделеното мнение ..
Георги

Ckapna
Posts: 5
Joined: Thu Jul 01, 2010 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лихен Нитидус

Postby Ckapna » Sun Nov 06, 2011 6:42 pm

Има ли шанс да получа малко инфо, защото виждам, че няма подобен пост в България и наистина ми е малко трудно ...

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Лихен Нитидус

Postby ptomoff » Tue Nov 08, 2011 12:08 pm


Ckapna
Posts: 5
Joined: Thu Jul 01, 2010 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лихен Нитидус

Postby Ckapna » Wed Nov 09, 2011 10:05 pm

Здравейте,

Мерси за отделеното време.
Не съм имал заболявания от години "изкл. 1-2 настинки". Не съм отслабвал, имам апетит ..
Направих цикъл с тестостерон "пропионат" и стромба в фитнеса и проблема беше, че след приключване не взех нищо,
което леко по - леко да нормализира нивото на тест и т.н , а директно спрях - дори и залата заради липса на време.
В този момент забелязах и точките по кожата на пениса, след това отсрани по краката, в пъпа и по раменете.
Веднаха отидох на дерматолог, който каза, че няма никакви проблеми и това са мастни жлези.
Понеже съм се наплашил заради случващи се около мен неща, започнах да ровя в интернет и на 100 % съвпадна с лихен нитидус.
Както по-рано бях написал - няма сърбеж, не ме боли, не ми пари и т.н.
Отидох отново на дерматолог и му споделих, какво съм открил, но за него е трябвало да имам сърбеж и каза, че е кокоша кожа, което на 100 % без да съм доктор съм наясно, че не е така! Замълчах си защото все пак той е доктора - предписа ми крем - елосалик, и с риск да прозвуча глупаво - реших да комбинирам крема с "стромба" анаболен стероид "най-слабият" с протектор за черният дроб "Силимарин" - и за момента забелязвам, че това дава ефект след близо 5 месеца с тези точки. Отново пиша, че тогава ги видях, но не съм сигорен дали не ги е имало и малко преди това ..
Последните 3 години спя само с едно момиче, но поне дерматолога ми каза, че това не е полово предавано.
Мисля, че бях изчерпателен - Все пак, ако си въобразявам, че това се скрива и отново го забележа някъде, какво бихте ме посъветвали.
Направих си изследвания и след като личната лекарка ги погледна каза, че няма какво да се претеснявам даже били добри.
От стандартните изседвания всички ми е в норма. Дифиренциалното броене също всичко е топ - единствено:
ST - ми е 2 от нормални 3-6%

MCV ми е 78,7 от нормални 81-99.9.
MPV ми е 7 от нормални 7.4-10.4.

Всичко останало е по средата т.е. - в нормата.
Благодаря !

evilpro
Posts: 2
Joined: Fri Aug 14, 2015 8:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лихен Нитидус

Postby evilpro » Fri Aug 14, 2015 8:40 pm

Да и аз бих ти предпочел цикъл с анаболни стероиди много добре ще ти подействат на половия живот.

ето един сайт имат всякакви препарати и то на хубави цени : http://anabol.bg/


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests