Болка в ушите, главата и подути лимфи на шията

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mary85
Posts: 1
Joined: Mon Aug 08, 2011 8:29 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в ушите, главата и подути лимфи на шията

Postby mary85 » Mon Aug 08, 2011 8:45 am

Здравейте!
Преди две седмици и половина се появи чувствителност на скалпа на главата при допир, после се появи болка, която се засили. Не се повлияваше от аспирин и аналгин, пих и по-силно обезболяващо, но и то не помогна. Ходих на невролог, който ми предписа прахчета, капки и хапчета за болката, която стихна след 5 дена. Седмица след това се появи остра болка в двете учи, дълбко в ушния канал, придружена с рязка каратковременна болка в главата, зачервени сливици и болки при преглъщане, подути лимфи на шията, болки във врата.
Имам подозрения,че проблемът се получи от стоене на течение, възможно ли е?
На 26 год съм, 48 кг, имам слабо изразено увеличение на щитовидната жлеза, не съм приемала лекарства заради нея.
Някаква инфекция ли е според Вас? При какъв специалист трябва да отида? Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests