Петно на "патлака"

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tartar
Posts: 1
Joined: Thu May 19, 2011 6:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Петно на "патлака"

Postby tartar » Thu May 19, 2011 6:22 pm

Здрасти, начи от години вече имам тъмно петно на външната страна на кожата на пениса.
Не ме боли или сърби. Ползвал съм Низорал 2% - не стаа! Имал съм такива петна на други места по тялото си, но се махнаха от Низорала, това животно обаче не
умира просто. Когато го мажа с крема избледнява само малко, но никога не изчезва. Моля ви, кажете ми какъв крем или какви мерки освен редовното "отиди на дерматолог..." да предприема?

Наскоро имах от тези петна или лишеи или както ги наричат.. по кожата около устните, мазнах ги 3,4 пъти със крем Имекс, и почти ги няма вече, очаквам съвсем да изчезнат след още 2,3 пъти мазане още. Използвах Имекс и на въпросното място, но няма обещаващ резултат, ХИЕЛП МИ! :shock: :roll:

23 годишен
1.8 м висок
85 кг тегло
тренирам (фитнес) ако тва има значение..

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests