РМЖ2

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tania
Posts: 2
Joined: Tue Apr 19, 2011 10:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

РМЖ2

Postby tania » Wed May 11, 2011 1:35 am

Оперирана съм от рак на гърдата, отстранена е радикално преди 4 месеца, усещам болки в другата гърдата и скованост в ръката. В момента съм на химиотерапия - 6 червени вливки,химиотерапевтката ми каза ,че е невъзможно да развивам нещо сега, но туморния макер ми се качи с 50%, макар и все още да е в нормата.Възможно ли е или не според вас да развивам нещо като рак на останалата ми гърда!? Въпроса е малко глупав и смешен, може би, но на мен ми е луднала вече психиката отвсякъде, моля отговорете ми ,моля!!!

lifelover
Posts: 1
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: РМЖ2

Postby lifelover » Mon Aug 29, 2011 4:29 pm

Здравейте, видях, че въпросът ви е от преди няколко месеца, но реших да споделя моя опит с това заболяване. Имам същата операция като вашата, но от преди 4 г. Преминах през пълната програма на химио и лъче терапиите и сега все още съм на хормонално лечение. Може би вече сте разбрали, че туморният маркер е много чувствителен и се влияе от доста неща, едно от които е и химиотерапията, а също и от настинки и вирусни заболявания. Още повече щом е в нормата въобще няма място за притеснения. Горе главата и успех :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: РМЖ2

Postby Bulgaricus » Tue Oct 04, 2011 6:28 pm

Здравейте,

при тежки симптоми и заболявания такива оплаквания биха могли да се гледат като "нормални".

Едно е ясно: отчаяние или/и паника на никого не са помогнали и няма на никого да помогнат.

Моят съвет е да следвате контролните прегледи в редовни времеви интервали и да не се плашите от маркери, които в половината от случаите дават неверен резултат.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 276 guests