ако HBsAg е(-),след като е бил (+) тогава?!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
мими
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ако HBsAg е(-),след като е бил (+) тогава?!

Postby мими » Tue Dec 12, 2006 12:20 am

здравейте,преди няколко месеца ми откриха +HBsAg случайно,чернодробните изследвания бяха нормални,а преди няколко дни отново си ги направих изследването и HBsAg беше (-),но сега явно трябва да си изследвам и антитела,не личната ми лекарка не можа да се сети кои точно антиHBs или анти НВс.Как бихте ме посъветвали да постъпя и имали според вас възможност наистина да съм се излекувала от хепатита?предварително благодаря!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Dec 13, 2006 6:44 pm

НВс би трябвало да остава в кръвта доживотно.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 181 guests