Заглъхнало ухо

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jijavkata
Posts: 1
Joined: Thu Apr 21, 2011 1:39 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Заглъхнало ухо

Postby jijavkata » Thu Apr 21, 2011 1:48 pm

Здравейте,
на 25 години съм, 80 кг, 180 см., от няколко дни дясното ми ухо заглъхва, не е постоянно - при легнало положение заглъхването изчезва, но се появява веднага щом се изправя и е най-силно ако си наведа главата надолу. Нямам никаква болка. Преди около 3 седмици бях настинала, но заглъхването се появи чак сега, доста внезапно, след като една сутрин станах от леглото. Не знам дали има общо с настинката. Не приемам никакви медикаменти, нито имам други здравословни проблеми. В чужбина съм и посещението при лекар е доста сложно. Благодаря ви предварително за вашите предположения и съвети.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests