хванах гъбична инфекция май ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hroni4no_razseqn
Posts: 2
Joined: Fri Feb 18, 2011 12:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

хванах гъбична инфекция май ?

Postby hroni4no_razseqn » Fri Feb 18, 2011 1:38 pm

здр нещата са следните аз в началото на година се разболях от плевмония но се оправих , като ме изписах ми дадоха антибиотик ок , но се оказа че съм алергичен към него Левофлоксацин , пиех по 1 на 24 . При първото хапче получих сърбеж , но си казах че сам бутнал нещо и затова , а при 2-рото хапче отоци + обрив на интимните части . Ходих при докторите казаха : "алергия към антибиотика " оправиха ме уж . Само ми остана обрива и сърбежа долу :oops: ходих на кожен каза че съм хванал пърхутна гъбичка долу ?! срази ме дади мазила и хапчета ок пооправих се 2 седмици мазах , на 2-рата седмица добавих и медицински спирт (защото той е силен дезинфектат ) ефекта беше много добър за 2 дена станах като нов продължих още 2 дена процедурите и спрях . Минаха 4 -5 дена и пак получих зачервяване и малко зе да ми лющи кожата ходих пак даде ми друго мазило но ползвах го до сега (6 -7 дена) пооправи се но сега продължавам да го ползвам но пак почвам да получавам зачервяването ??? :? :? сега незнам какво да правя

това моето малко май заприличва на гъбична инфекция ? казаха ми че може да е от антибиотиците да ми е паднал имунитета и гъбичките да си намерили там слабо място. Как мога да разбера какава "порода" са гъбичките и как да ги изтребя , че полужението не никак розово :) споменаха ми също че ако е гъбички трудно се лекували вярно ли е ?

аз съм мъж на 21, 187 см , 70 кг , преди 5 години имах проблем с имунитета , имах стафилококи . лекарства : дермабион ; латикорт ; едното мазило е правено Fl 1/2 Lauolru ? не съм сигурен дали е така ; певизон и имунобор биотик

Благодаря предварително и се извинявам ако има някъде правописни грешки :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests