Субфебрилитет .Помогнете!!!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
krisi72
Posts: 3
Joined: Sun Feb 13, 2011 4:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Субфебрилитет .Помогнете!!!

Postby krisi72 » Sun Feb 13, 2011 6:36 pm

Здравейте,
пол жена,ръст 164,тегло 55,възраст 38,от София.
Преди 5 години започна гадене и повръщане.След което ми ставаше лошо и треперех.Почти не можех да се храня.Правиха ми изследване с бариева каша и откриха само гастрит.Също така и ехография в норма.Предписаха ми антиеметици които пия и до сега макар че вече не помагат особено само страничните им ефекти са доста.Преди 3 години по повод вадене на зъб с абцес се появи темперетура 38.5. която после спадна на 37 до 37,8 и си остана така.Лекуваха ме от хламидия пневмония в болница с последващ курс от 6 месеца антибиотици,но темперетурата си остава.Миналата зима пак ме приеха в болница/без да имам пневмония/ и за всеки случай отново ме натъпкаха с антибиотици и кортикосстероиди.Направо ме отровиха,но пак нищо не се промени.Казват,че няма начин да не съм излекувана защото IgG ми е отрицателно,а IgM може да си стои така с години.От половин година имам силни болки в костите и мускулите налага се да пия транквиланти иначе не мога да се движа и да работя.Нямам сила за нищо.Искам само да лежа,непрекъснато ми се гади понякога повръщам.Събуждам с темперетура,а когато падне на 37 ме тресе много силно/чак се вижда отстрани/.
Ето накратко консултациите и изследванията които съм направила:
Пкк с Дкк норма,стерилна урина-норма,ехограф норма,скенер на бял черен дроб и коремни лимфнивъзли-норма.Гинеколог и цитонамазка ,Унг, ревматолог, ендокринолог/имам лека форма на хипотиреодизъм която контролирам/,стоматолог с няколко панорамни снимки Ебщайн-бар,ц-реактивен протеин,аст, паратхормон,калций,ТБЦ,БТР,спин,хепатит Б и С, сифилис,пикочна киселина.Всичко нормално.Сложих си инж.дипрофост след време пробвах и флостерон ако е автоимунно или алергично,но пак нищо не се промени.Мисля че имунитетът ми е добър тъй като не боледувам често от грип и други чести вирусни инфекции.
Възможно ли е да са някакви бактерии които се развиват в храносмилателната система?Токсоплазмоза след толкова антибиотици?Имам котка която не излиза навън ,яде котешка храна и никой от семейството ми не е болен.Да направя ли хемокултура при такава темперетура?Да отида ли на гастроскопия?Имам калцирани лимфни възли ако е нещо такова няма ли да се отрази на кръвната картина? Имам фиброкистозана мастиопатия без оплаквания дали може да прерасне в рак?Да се консултирам ли с онколог?
Моля ви помогнете! Вече не излизам ако не се налага защото нямам сила.Всеки ден ми е болка.Изолирах се от всички приятели.Внимавам когато се храня на публични места.Това е мъка и за мен и за близките ми.Без диагноза нищо не мога да направя.Сега ме съкращават от работа и не знам как да започна нова и дали ще издържа натоварването-понякога получавам сърцебиене и ми прилошава.
Благодаря ви предварително за отделеното внимание!

krisi72
Posts: 3
Joined: Sun Feb 13, 2011 4:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Субфебрилитет .Помогнете!!!

Postby krisi72 » Sat Feb 19, 2011 4:37 pm

Токсоплазмозатав ИгМ е отрицателна.В четвъртък влизам в болница за гастроскопия.
Ще се радвам на всякакви отговори!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 206 guests