Варицела?!?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
aneliya
Posts: 1
Joined: Fri Feb 11, 2011 5:28 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Варицела?!?

Postby aneliya » Fri Feb 11, 2011 5:49 pm

Здравейте! На 20 години съм, 175 см. 60кг. Студентка съм в чужбина и успях да си запиша час за преглед чак след седмица. Така че ще съм благодарна за някое предварително мнение. На лявото бедро(само на него, на дясното нищо в началото) ми излязоха две пъпки, доста необичайни - сравнително големи и болезнени, не просто с бяхо връхче, но направо с мехурче, изпълнено с гъста бяла течност. Минаха. След това ми излезе една точно до коляното, болеше много, даже не можех да спя на лявата страна. Но си остана само подутина, като ухапано от насекомо, не изби никакво връхче. Мина, но мина, превръщайки се в тъмносиня синка (може би е глупаво, но се притеснявам да не би по някакъв начин да се е "разсеяла" вътрешно? - ходя да тичам през ден, но последната седмица имам леки болки в мускулите на краката. Тичам и не се изморявам, но сякаш мускулите ми "отказват"). Последваха две пъпки точно на сгъвката на подмишницата, от двете страни, на абсолютно едно и също място, също с връхчета и течност и болезнени. Не знам дали е свързано, но също така два месеца подред ми излизаха "линии" от обрив около гениталиите, точно където започва крака (на свивката). Излизаха по време на цикъл, точно където опира превръзката, и след цикъл минаваха. Затова реших, че е някаква алергична реакция към превръзката, и наистина като пробвах с друга марка, нямах проблеми - минаха, но останаха тъмни ивици. Но сега пак се раздразниха тези "линии" и дори пъпките стоят като отворени язвички (няколко дни преди цикъл съм). Днес забелязах, че има още една пъпка на талията от дясната страна и една под дупето, също от дясната страна. И честно казано взех да се притеснявам повече. В интернет прочетох, че точно тези симптоми съвпадат с варицела, но също така прочетох, че е рядко при хора над 20 години, и задължително излизали пъпки по главата, а аз нямам такива. Освен това макар и не малко, са не повече от десетина пъпки - може ли варицела да се прояви с десет пъпки? Иначе нямам други оплаквания, чувствам се добре, само една хрема последната седмица и болките в мускулите (но нищо перманентно, усещам ги само като тичам). От няколко месеца похапвам доста сладки неща, но...? Предварително благодаря!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests