Не знам към кого да се обърна и какво да правя

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
NoIcant
Posts: 1
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Не знам към кого да се обърна и какво да правя

Postby NoIcant » Wed Feb 09, 2011 5:13 pm

Здравейте,

Искам да споделя пробемите си и моля да получа компетентен отговор, защото вече не издържам.

Всичко започна в ранна възраст. Бях на 3, когато започнаха ангините, пневмонията, курсовете пеницилин (инжекции), причинени от сливиците ми. Направо Ужас!

На 4-ри претърпях и операцията за премахването им. Всичко беше ОК за около две години, докато не започна постоянното подуване на шийните ми лимфни възли. И отново ударни дози антибиотик (понякога по два курса) ... Не съм ставала от леглото си в продължение на седмица ... Постоянно потене, загуба на апетит, умора ... Всичко това просто ме умори. Понякога съм боледувала и по два пъти в месеца.

И ето сега съм на 19 и дори в момента са подути и този от дясно тупти, гърлото ме боли, чувствам се уморена, не мога да се концентрирам в работата си, забравям елементарни неща!

Само да добавя, че имах рисков (орален) контакт,с човек, който не познавах добре. Имам и нервен тик (изяждам си бузите от вътре и постоянно имам рани в устата си), точно това ме притеснява относно ХИВ-а.

Миналата година май месец получих уринна инфекция, лимфни възли, които адски много бяха подути, а за болката да не говорим,малки,бели мехурчета се появиха по ръцете и краката ми. За мехурчетата (пълни с някаква течност) ми обясниха, че е дерхидроза. Успокоих се,защото съм го получавала и като малка. Уринната инфекция пък бе излекувана за по-малко от 3 дни (болеше и пареше при уриниране) и казаха, че може да бъде причинена и от прекалено многото прием на антибиотик (което също съм получавала като малка). Направих връзката, защото точно тогава пиех пеницилин на таблетки (два курса) + някакви розови хапчета... Всички тези симптоми се появиха 3 месеца след описаният по-горе контакт. Побърках се!

Както и да е ... 6 месеца след това събрах сили и отидох да се изследвам за ХИВ - за около 3 минути получих резултата и разбира се отрицателен! Това ме държа щастлива около 3 месеца. През този период имах и проблеми със сърцето. Постоянни аритмии и висок пулс (качваше се до 140 и после рязко падаше на 100). Откараха ме в болницата, аз пък взех,че се оправих за по-малко от 20 минути. Кръвните ми тестове бяха нормални и лекарят ми каза да се успокоя и че имам нужда от психолог.

КАКВОО? Ок отидох и на психолог, не помогна. Отидох на още един кардиолог той пък ми постави диагноза Любовна треска. МОЛЯ? Та аз дори си нямам приятел му казах! Предиса ми валериан,и някакви други таблетки с ментолов вкус (забравих името им)! Ако трябва да бъда честна стресът миналата година също беше огромен!

Вече съм сексуално НЕактивна от повече от година,тояно поради тези мои притеснения! И ето сега ви пиша с огромни черни сенки (петна) под очите си от неспане и сълзи... Моля, помогнете. Не знам към кого да се обърна, не знам какво да правя. Както казах по-горе вече не мога да спя, мисля, концентрирам, уморена съм постоянно, чувствам, че изпадам в поредната депресия!

П.С Само да добавя,че психологът ми каза,че главата ми е много объркана! Имала съм много нервни кризи, усещам че развивам и параноя. Истина е, че нямах особено добро детство, но не мисля за преди, а гледам към бъдещето. Не знам дали проблемът е в здравето или в главата ми ...или и в двете...

Желая на всички непоклатимо здраве!

К. 19г ж.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests