Болки в гърдите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lady777
Posts: 1
Joined: Wed Dec 22, 2010 12:51 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в гърдите

Postby lady777 » Sun Jan 30, 2011 4:42 pm

Здравейте,

имам следния проблем и бих се радвала да споделите мнение:
През ноември миналата година настинах и кашлях много - постоянна дразнеща суха кашлица. След 4-5 дни се появи изключително остра болка в гърдите - отпред в дясно относително по средата на нивото на ребрата. Болката беше нетърпима при кашляне, движение, поемане на въздух и т.н. Кашлицата намаля. Вземах антибиотик една седмица - Tavanic. Болката намаля, но не изчезна, въпреки че добавих и Ibuprofen за около седмица - веднъж дневно. Напоследък болката отново се усили значително. Кашлица нямам. Всяка сутрин обаче имам хрема, като със секрета има и кръв. Това е само сутрин, болката в гърдите също е значително по-интензивна сутрин. Усилва се при дълбоко поемане на въздух и при натиск - от движения не се влияе толкова. Смятам, че става въпрос за интеркостална невралгия, но предвид симптомите имам и опасения за други заболявания. За да бъда по-конкретна - на 29 години, 175 см, 65 кг. Нямам заболявания, не приемам медикаменти. Нямам загуба на апетит - даже точно обратното. Имам лек проблем и с гласа - около 3-4 пъти на ден става дрезгав и трябва да си "прочистя гърлото" за да мога да говоря нормално. Мисля, че особено много се задъхвам при съвсем малкия усилия, но не мога със сигурност да кажа дали това е обективен факт или просто си внушавам под влияние на всичко, което чета напоследък. И едно последно уточнение, което вероятно няма нищо общо с описаното до тук, но нека съм подробна: не мога да дишам пълноценно през носа, т.е. мога, ако се налага, но не за дълго защото количеството въздух не ми е достатъчно - по тази причина откакто се помня дишам през устата, но не съм ходила на лекар да търся конкретната причина. Бях дългогодишен пушач - отказах цигарите преди няколко месеца.
Много благодаря предварително за всички мнения и съвети.
Ева Б.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 52 guests