анален проблем

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
anpromy
Posts: 1
Joined: Fri Jan 14, 2011 8:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

анален проблем

Postby anpromy » Fri Jan 14, 2011 8:18 pm

Здравейте неудобно ми е но се реших да ви пиша за моя проблем защото вече съм се отчаел. Преди около 2 месеца правих анален c*кc след който получих кръвотечение.Първата седмица не ме болеше ,но към втората седмица започна едно дразнение в областа на ануса, парене ,от време на време и сърбеж. Появи се и слуз в изпражненията .Положението не се оправяше и потърсих лекарска помощ. Ходих при хирург направиха ми изследване на кръвта и остановиха ,че възпалението не е голямо. Доктора ми обясни че имам нещо като малки пъпчици една до друга в ректума. Лекарят ми приписа да са мажа с ПРОКТО-ГЛИВЕНОЛ но не ми помогна много. На втория преглед ми приписа вечер да слагам по 1 свещичка САЛОФАЛК, а през деня да си правя клизма с зехтин към когото се добавя Витамин А и СОЛУ-МЕДРОЛ. Последното лечение ми помогна почти се изгуби слузта изчезна и дразнението, докато не правих отново анален c*кc и симптомите не се върнаха. И сега вече не знам какво да правя. Аз ходих по частна клиника и до сега съм платил над 150 лв. ,а в крайна сметка не можаха да ме излекуват. Доктора ми беше казал ,че ако и последното лечение не помогне ще трябва да прегори пъпчиците ,но не знам дали ще е ефективно и колко ще ми струва. Според вас правилно ли са ме лекували, а от тук нататък какво да правя...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests