Постоянно главоболие и схванат врат

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mar93
Posts: 3
Joined: Mon Jan 03, 2011 7:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Постоянно главоболие и схванат врат

Postby mar93 » Mon Jan 03, 2011 8:16 pm

Здравейте, от около 5 месеца имам постоянно главоболие и врата ми е схванат и пука . От около 2 месеца ме болят очите слепоочията и имам лек световъртеж само когато се изправя .Преди 1 месец имах изтръпване на тила а от 2 седмици имам шум в ушите и са запушени . Започнах да се тревожа да не е нещо сериозно :( Дали може да е от зъби имам 4 развалени зъба на 17 год съм 180 см 65 кг :cry: :(

mar93
Posts: 3
Joined: Mon Jan 03, 2011 7:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Помощ !

Postby mar93 » Tue Jan 04, 2011 4:23 pm

А и да отбележа че ми са правени кръвни изследвания урина и унг и пак нищо :| Какви други изследвания трябва да си направя :? За моите симптоми дали е нужен скенер :?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Помощ !

Postby Bulgaricus » Tue Jan 04, 2011 4:40 pm

Здравейте,

болките в очите и в слепоочията са признак за симузит, а схванатият врат за последици от настинка, вероятно. Трябва да се изключи менингит, поради схващането на врата при лекар и след това първо да се направи рентгенова снимка на черепа за изключване на синузит.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

mar93
Posts: 3
Joined: Mon Jan 03, 2011 7:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Постоянно главоболие и схванат врат

Postby mar93 » Fri Jan 07, 2011 4:58 pm

Здравейте, Днес ходих на невролог прати ме на рентген за черепа и врата. Черепната снимка е нормална а за врата имал съм 8 прешлена вместо 7 Заключение - Вариация в броя на шийните прешлени,нормални образи . Предписа ми Габаневрал 300 , афламил 100 , мидокалм 150 . След 10 дни каза да отида на преглед . От какво може да бъде това изтръпване на тила болки в главата и обща отпадналост :? а за заглъхването на ушите и шума каза да ходя на унг ама преди 2/3 седмици ми е правен прегледа и нищо .. дали може да имам нещо в главата :? Ще напирам за скенер пък да видим .. Поздрави :)

playforreal
Posts: 1
Joined: Sun May 05, 2013 10:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Постоянно главоболие и схванат врат

Postby playforreal » Sun May 05, 2013 10:20 pm

Имам същия проблем, само от 2 седмици е и искам да попитам има ли някакво развитие по въпроса?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 194 guests