ИНФЕКЦИЯ НА ГОРНИТЕ ДИХАТЕЛНИ ПАТИЩА ( ГЪРЛОТО )

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ahhhlllz
Posts: 1
Joined: Mon Dec 20, 2010 10:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ИНФЕКЦИЯ НА ГОРНИТЕ ДИХАТЕЛНИ ПАТИЩА ( ГЪРЛОТО )

Postby ahhhlllz » Mon Dec 20, 2010 11:11 am

Здравйте ... имам слетдния проблем, буледовам от болно гарло вече почти цял месец .. на 20г. сам 185, 95кг. В началото имах лека хрема ходих при личната лекарка тя ми исписа хапчета за хрема и гарло и антибиотик ЛЕКОКЛАР да пия на 24ч. по 1х. за 5 дни , след 1 седмица отидох при нея без хрема но с оште по голяма болка в гарлото тогава тя ми каза че не е хубаво да изписва пак антибиотици и че ми е само зачервно гарлото и ми изписа само хапчета за смучене ФИТОЛОР. Слет 2-3 дни болките отново те отихваха и аз пак отидох до нея,слет като ми видя гарлото вече реши да ме изпрати на специалис УНГ. Одидох до следния доктор който м/у ми е првил 2 операции вадил ми е сливици и ми е отранявал полепи в носа, та тои като ме прегледа каза че имам инфекция и ми исписа ТАМТУМ ВЕРДЕ за гаргара и антибиотик ЦИТЕРАЛ през 12ч по 1 за 5 дни.Слет края и на това лечение не се чуствах отново добре затова отидох пак при него,той ме прегледа и каза че сам по добре да продалжа с ТАМТУМ РЕДЕТО още 1 седмица така и направих.. но нямаше резолтат слет като спра хапетата или гаргарата отново ме заболяваше гарлото. Отидох пак при личната а тя вече се почуди какво да ме прави , каза ми да спря цигарите защтото може да е от тях и ми исписа ЕФИЗОЛ и ИСИОД ( исиота е на прах 1ч. лажичка с 1л. мед и го ям сутрин и вечер) така и на направих вече 5 дни спазвам рецептата пия исиода и ефизола не пуша не илзизам на студено и изобщо си паза гарлото но то не се променя отново е много зачервено и ме боли ... други симптоми нямам ното дигам температура нито нещо друго имам лек задох вече от 1-2 дни а сащо така и десният ми тестис започна внезапно да ме боли много и изкам да ви попитам дали е вазможно да сам развил туберколоза заради далгата инфекция на гарлото и тя да се предала по на доло по тялото ( обичаините симтоми на туберколоза нямам освен задуха , но то при 15 % от болните няма симтоми ) ако можете да ми дадете някакв савет ще сам много благодарен не само дали е вазможна туберколозата а и изобщо за инфекцията в гарлото как да се излекувам защото продалжава вече цял месец и одгоре. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests