Температура и кашлица

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Borislava Ts.
Posts: 1
Joined: Sun Dec 05, 2010 3:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Температура и кашлица

Postby Borislava Ts. » Sun Dec 05, 2010 4:07 pm

Здравейте, дъщеря ми е на 7 год., 1.20 м. висока, тежи 25.5кг. Кашля от 7 дни и пие Bromhexin и Ventolin, както и Тайлол хот - 3 дни. На втория преглед личната лекарка каза че е по- добре и от понеделник може да тръгне на детска градина, но днес ( шести ден на лечението ) вдигна температура 37.6. Преди това не е имала температура, а и кашлицата намаля. Притеснявам се да не е някой бронхит или пневмония, освен кашлицата и температурата от днес няма други оплаквания. Да я пускам ли утре на градина или да ходим отново при личната за снимка? На какво може да се дължи температура толкова време след началото на инфекцията? Благодаря предварително

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests