болка под лявата мишница

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mitko9000
Posts: 1
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

болка под лявата мишница

Postby mitko9000 » Mon Nov 29, 2010 1:29 pm

Здравейте,Аз съм на 17 години и съм висок 173, тегло: 66кг,Медикаменти взимани до сега:никакви Пол:Момче.
проблема ми е следният около 2 месеца да не кажа три имам неприятна болка под лявата мишница най-вече когато си мърдам ръката се осеща едно такова малко дразнене или, че притискам нещо отвътре обаче напоследък започна да наболява и до гърдата и се опасявам да не стане нещо свързано с сърцето или нещо такова.
Преди да почне да ме боли помня че бях паднал,когато играехме футбол и точно долу където е лаката си бях отворил рана около 2см и половина тогава прибягах до първата аптека и взех кислородна вода и силицилов спирт + риванол + лепенки.
Първо бях почистил раната с кислородна вода за да може да не се инфектира след това си сипак силициловият спирт отгоре болеше но го изтърпях :D накрая си направих компресче с риванола на една марличка и го залепих с лепенка за кожата.
Както и да е до седмица ми мина зарастна си кожата и остана един неприятен белег,но се опасявам,защото когато стана не се консултирах с лека и може да съм възпалил нещо вътре все пак раната беше повърхностна но не беше малка.
Второ ходя на фитнес може би 2 месец някъде вече след като ме болеше сега карам 3 и се натварвам нали в нормите нито много нито пък гледал да е малко посредата,не взимам никакви протеини или там от сорта на хранителни добавки и никога не съм взимал.
Ходил съм на лекар естествено тя ме разкара под предтекста нищо ти няма стой правилно пред компютара и ще се оправиш макар,че пред компютара какви предпазни мерки ползвам за очите просто не е истина. :D
Личното ми мнение и така след като четах е,че може да е лимфен възел който не се е въстановил и аз като го натварвам по лошо да стана незнам,ако трябва ме насочете към някой лекар или нещо който найстина да ме прегледа не да ме разкара, защото денят му бил крив ще ви бъда много благодарен.

Ще ме простите за това,че не навсякъде съм слагал запетайки и съм спазвал правилата но го пиша има няма 10-15 минути преди училище.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests