Стесняване на шийни прешлени и притискане на нерв

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
azdesi
Posts: 1
Joined: Thu Aug 19, 2010 4:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Стесняване на шийни прешлени и притискане на нерв

Postby azdesi » Thu Aug 19, 2010 4:55 pm

Здравейте,

На 37 години съм, 168 см, 92 кг, жена . От няколко месеца имам проблем с ръцете. Първо започна лявата ръка - появи се лека болка в мускула между рамото и лакътя. До вечерта вече ме болеше и рамото. Цяла нощ болките бяха нечовешки. Ако леко мръднех ръката се появяваше голяма болка. Имаше оток в обастта на мускула и след това и в рамото. Биха ми инжекция, противовъзпалителни лекарства и невробекс и мина за няколко дни. След месец, два пак ме заболя лявата ръка, но този път започна от пространството под показалеца. След това слезе на ставата на палеца, китката, пръстите се подуха, накрая се качи на ръмото и пак огромна болка и скованост. Отново ми биха инжекция, противовъзпалителни крем, комреси с реванол и се оправи. След месец и половина, болката се появи в дясната ръка, появи се лека болка в мускула между рамото и лакътя, премести се на рамото. След два дни болката почти изчезна, но започна болка в китката, появи се оток. Отново инженция/този път не беше кортикостероид, а Фелоран/. В момента няма оток, но има лека болка в рамото и мускула между рамото и лакътя. Личната лекарка ме прати на снимка на шийни прешлени. Каза, че проблема идва от това, че има стеснение на прешлените, които притискат нерв. Не даде диагноза. Каза, че лечението ще продължи като мине кризата и после може да се направи физиотерапия. Забравих да кажа, че първите два пъти ме прати на невролог, хирург, ортопед и съдов хирург, но всички казваха, че не виждат проблем.
При тези симптоми каква според вас е диагнозата? Има ли възможност пълно излекуване?
Извинявам се за дългия пост, но исках да съм максимално подробна.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests