Слаба имунна система или венерическа болест?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rosaliatodorova
Posts: 1
Joined: Sat Aug 07, 2010 12:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Слаба имунна система или венерическа болест?

Postby rosaliatodorova » Sat Aug 07, 2010 12:53 pm

Здравейте, на 21 години съм, 165 см, 48 кг. Преди около месец ми откриха гъбички Candida, лекувах ги с Gyno Pevaril глобули, по един на ден в течение на 10 дни, както и с Дифлукан 150 мг., две хапчета през ден в началото на лечението. След това отидох повторно на гинеколог, но на друг, и тя ми каза, че имам Trichomonas vaginalis, изписа ми Flagyl глобули и Clindamycin орално. Каза ми след края на лечението да си направя тест за хламидия.

Междувременно отидох в РИОКОЗ да си направя изследване за ХИВ и сифилис, и двата резултата отрицателни. По време на лечението за трихомонас ми дойде и спрях глобулите, а след края на цикъла усетих парене, докато пишкам, и капчица кръв на 2-3 пъти, което отдавам на on-off цистита си (който лекувам с Цистон и престава).
Бялото ми течение се възвърна и е оскъдно.

За този период от 2 месеца и нещо имам нов приятел и той е единствения ми сексуален партньор за това време.
От вчера имам зачервяване на лигавицата на устата, към сливиците, с диаметър 1 см. Интересува ме дали смятате, че това е симптом на някоя венерическа болест, или се дължи на слаба имунна система, или нещо друго.

Благодаря Ви предварително.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests