потене

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
theimmortal
Posts: 1
Joined: Thu Jun 17, 2010 2:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

потене

Postby theimmortal » Thu Jun 17, 2010 2:11 pm

Здравейте, имам проблем с потене по китките от вътрешната страна и по ходилата отдолу (само там). Ходих при личния и първия път ми каза че това не било симптом на заболяване и било от възраста и с времето щяло да отмине и било щото съм много чуствителен и имам някакъв хормон симпатукус в повече(аз сам момче на 24 години доста слаб и висок съм и нямам други заболявания). Оня ден отивам в фитнеса по джапанки и няколко пъти щях да се пребия щото се парзалях от пот в собствените си джапанки... после сабух джапанките и ходих бос и след мен оставях мокри следи ... Това нещо става не само в някакви напрегнати ситуации или когато е много топло а и дори когато сам си легнал на леглото с включен климатик и си гледам филм на лаптопа. Намалява се когато ми се приспи или се движа. Това се появи преди 4-5 години но сега се влошава май а и аз немога да го търпя повече. След случката в фитнеса отидох днес пак при личния и и казах че това неможе да бъде нормално и изкам да се изследвам и тя ми каза че ще ми даде направление за ендокринолог. Сега въпроса ми е кой е най добрия ендокринолог в България по възможност в софия ама навсякаде бих отишъл за да се справя с този проблем. Също ако някой има същия проблем може да сподели какъв е напредака в борбата с него

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests