Проблем ли е това и нормално ли е кашлицата да продължава?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bluntt
Posts: 2
Joined: Wed Jun 16, 2010 3:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем ли е това и нормално ли е кашлицата да продължава?

Postby bluntt » Wed Jun 16, 2010 3:09 pm

Здравейте,

тази година ми се случи да преболедувам кратко 2-3 пъти кратки настинки/грипове, които преодолях без лекарска намеса с домашно лечение. Проблема дойде последният път когато след като първо ме боля гърло 1-2 дни, после започнах да кашлям(сухо гърлено отначало после по дълбоко към дробовете но пак сухо). Тъй като кашлицата продължи 5-6 дни и накрая дигнах и малко температура(37.5-37.6) реших че е време да ида на лекар. Така и сторих и след прегледа ми беше предписан антибиотик Фромилид 500мг(2х1) и Ердомед 300мг(2х1), които да пия 7 дни. Температурата изчезна след 2рия ден и кашлицата ми се поуспокои. След 7мия ден отидох на преглед отново, като кашлицата продължаваше да я има, но доста по-малко от преди и ми беше предписано друго лекарство, което да пия 10 дни - Ципрофлоксацин 500мг(2х1). Вече 2ри ден го пия, но кашлицата не е изчезнала.

На 27 години съм 190см 100 кг. Не пуша и не пия. Спортувам от време на време.

Бих оценил всякакви компетентни мнения какво да предприема.

Благодаря

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests