Неразположение след прекаляване с алкохол след антибиотици

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kupo90
Posts: 1
Joined: Mon May 10, 2010 7:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Неразположение след прекаляване с алкохол след антибиотици

Postby kupo90 » Mon May 10, 2010 7:14 pm

Здравейте , преди седмица бях на лекар за възпалено гърло и се оказа гнойна ангина дадаха ми Азитрокс 500 който пих 5 дни , 24ч. след приключване на лечението малко попрекалих с алкохола и сега (около 30ч. след напиването) имам леко разстройство чувствам се отпаднал , липса на апетит и мисля, че имам леко сърцебиене , въпреки ,че вече се чувствам много по-добре възможно ли е това да е от взаймодействие с антибиотика или просто махмурлук, друго което мога да отбележа е ,че последните 2 дни не съм спал достатъчно.

п.с на 20 години съм , висок съм 180см и тежа 69кг.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests