Гаденето ми е оснивен симптом

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
j_ulietabg
Posts: 1
Joined: Mon May 10, 2010 3:30 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гаденето ми е оснивен симптом

Postby j_ulietabg » Mon May 10, 2010 3:47 am

Здравейте,
Аз сум на 26 години,172 см.,62 кг.

Имам доказан стомашно-чревен рефлукс.

Вмомента не пия лекарства,Преди това съм лекувана Сопрал,Нексиум

От няколко дни имам почти постоянно гадене което не е нетърпимо ,но на моменти се засилва.
От начало си мислех че е от някаква храна или заради променливото време.Но то така и не минава.Освен това в този първи ден от неразположението ми все още бях в цикъл. На 2 ден започнах сутринта със препечени филйки като си мислех че е от някаква храна.Симптомите се поуспокоиха но не изчезнаха.Ту ми се гадеше ,ту не.Днес е трети ден и продължава това гадене.
Преди около 2 месеца имах такъв тур от 3 месеца в който без прекъсване месец след месец имах силни киселини и нязависимо от сменяните лекарства нямаше никакъв ефект.За около 2 месеца бях добре и сега вече си мисля данеби да има нешто по сериозно.Мойта лекарка твърди че киселините могат да се възбудят от най- малкото нещо.Аз не пуша,не пия,не ям пържено спазвам определен щадящ стомаха режим и вечв незнам какво да правя.

Дайте ми някакъв съвет.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests