Дали имам Хив

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
f1zz0
Posts: 4
Joined: Wed Apr 21, 2010 10:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дали имам Хив

Postby f1zz0 » Thu Apr 29, 2010 6:37 pm

Здравейте, Един ден трябваше да ходим на практика и тръгнахме.Беше понеделник и в сряда с едно момиче бяхме в моята стая и почнахме да се целуваме.Легнахме на леглото и я попитах дали иска да ми направи св*pкa направи ми за 1 мин. и и аз я лизах за 20 сек. и без да исках си го пъхнах само до половината на главата и го изкарах.И на другия ден имах болка в гърлото но не знам дали е настинка или е от момичето защото през тези три дена бяхме по цял ден вън на студа имаше силен вятър и беше студено.След 4 дена ми се появи лека отпадналост нямах температура и ме боляха гърдите мина една седмица.И нищо не ме боли вече.Имах гнойна ангина на сливицата и пих един антибиотик Лекоклар и ми мина и витамини разтворими.Сега много ме е страх защото в др. сайтове пише че след инфектирането излизат симптоми на грип и че след три месеца излизат др. симптоми на треска и болки в гърлото и температура.И сега не знам какво да правя моля ви погнете ми.Дали не е Хив.Помогнете.Висок съм 1,76, 60 килограма и съм на 14 години.Помогнете

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests