някой може ли да ми обясни?!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Astarta
Posts: 1
Joined: Fri Apr 16, 2010 4:09 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

някой може ли да ми обясни?!

Postby Astarta » Fri Apr 16, 2010 4:40 am

Здравейте!

Вече откачам тотално. На 19 години съм, 63кг, 173см. Всичко започна преди една седмица, когато припаднах за пръв път в моя живот. И то само от гледането на една драскотина на крака ми (много рани и кървища съм гледала и никога не ми е била такава реакцията!!!). Просто помня, че изведнъж ми стана много лошо и си помислих как веднага трябва да отида до тоалетната, в случай че повърна... и след това съм припаднала, но оправих се и след няколко минути нищо ми нямаше. Няколко дни след това започнаха силни болки в кръста, които се запазиха в продължение поне на няколко дни. После се появиха болко ниско в коремната област и странно дърпане зад пъпа. Всичко това отшумя и се измести от нещо като грип - хрема, отпадналост, на моменти световъртеж, кашлица, но без темперетура! След това ми се подуха лимфните възли на врата и това беше момента, в който реших, че е време за лекар. Отидох, всичко обясних, измериха ми кръвното налягане (145 на 88) иии заключението беше, че е грип. Казаха да пия лекарства, съдържащи ибупрофен. И ето сега, един ден след това, се появи зачервяване и сърбеж в областта на слабините... и не знам вече какво става с мен... някой може ли да ми обясни?!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests