молба за помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kara71
Posts: 2
Joined: Wed Apr 14, 2010 3:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

молба за помощ

Postby kara71 » Wed Apr 14, 2010 3:27 am

Здравейте,отдавна се каня да споделя какво ме мъчи.Изпитвам нещо като придърпване в областта на гръдния кош (в средата).Понякога е тъпа болка местеща се от ляво на дясно и обратно.Това ме кара да си поемам въздух дълбоко.Живея в чужбина и всичко започна малко след моята емиграция преди около 4 години.Правиха ми наи разли4ни изследвания -снимка на белите дробове,ядрено изследване на сърцето ,гастроскопия но нищо не откриха .Единственото което ме кара да се чувствам добре това са ментови бонбони за гърло .Може би ще звучи смешно но е така .В това състония съм по4ти всеки ден и търся помощ. Пиша със молба за помощ, ако някои има идея какво може да се направи и да ми помогне. На 38 години съм / Ръст 173/ тегло 69кг/. Да спомена 4е във българия имах от време на време пристъпи на астма, които оба4е не се появяват откакто съм в 4ужбина. Благодаря ви предварително.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests