Хронични болки в раменете

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Аспарух
Posts: 1
Joined: Mon Apr 12, 2010 7:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Хронични болки в раменете

Postby Аспарух » Mon Apr 12, 2010 8:14 pm

Здравейте,

на 23 години съм, 182 см висок, 63 кг, без други заболявания, освен късогледство. От доста време насам страдам от болки по задната страна и на 2те рамена (понякога се проявяват и по предната страна, но по-слабо). Болката е тип "пареща" и не е силна (освен при голямо натоварване - тогава става остра), но се влошава при всякаква дейност товареща раменете или пръстите на ръцете. Макар и по-слаба, но усещам същата пареща болка и по предмишниците, от към страната на лакътната кост (но не е самата кост). От време на време леко понаболява и възглавничката на дланта, която е от към малкия пръст. Личният ми лекар ми предписа нимезулид (Кокстрал май беше търговското наименование), но освен да ми прилошее от него друго не се случи. Мажа се и с Фастум гел, но ефектът също е почти нулев. Минимизирал съм всякакви натоварвания на раменете и пръстите от няколко месеца, но не усещам почти никакво подобрение. Какво да правя? Предполагам, че трябва да се обърна към специализиран лекар, но какъв - ортопед, невролог? Ще съм много благодарен за всякакъв съвет!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests