Пред окото ми минават нещо като косъмчета...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SWASTICA
Posts: 1
Joined: Tue Apr 06, 2010 1:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Пред окото ми минават нещо като косъмчета...

Postby SWASTICA » Tue Apr 06, 2010 1:51 am

На 20 години съм, мъжки пол, 180 см, 67 кг, нямал съм проблеми с очите.

От няколко дни в дясното око виждам нещо като преминаващи през него (хаотично) малки косъмчета, доста късички, полупрозрачни са като се вгледам и са близко, не са някакви халюцинации примерно, виждам ги съвсем съвсем близко, дори съм се питал дали това не е някоя мигла или косъм от веждата, но съм правил опит да си отворя окото, без да има мигли, без да докосвам веждата, но тези неща пак минават през окото, МНОГО РЯДКО се случва да премиават и през другото, но най - вече на лявото и ми е доста странно... И друг път ми се е случвало, но явно този път му обръщам повече внимание.

Не е от кръвното, защото си го меря, когато виждам тези малки нещица и си е нормално.

На форма са като мънички къси, но съвсем леко дебели косъмчета, които са нещо като като плазва, дори, ако се вгледам по - добре ги виждам, че са на кръгчета самите косъмчета, пак полупрозрачни... Не ме разбирайте погрешно, не виждам косъмчета и в тях някакви кръгове, но самата плазма (мъничките неща, които ми минават пред окото във формата на къси, леко дебели косъмчета) сякаш е съставена от мънички кръгове, но може и така да ми се стурва... Полупрозрачни са тези косъмчета и се движдат хаотично пред окото ми, дори да си обърна главата, те не се движдат или на мен така ми се струва... Най - вече се виждат като погледна към небето през деня...

Ще съм ви много благодарен, ако ми кажете какво е според вас.

Поздрави, Свастика. :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests