Гаден сърбеж и петно в областа на слабините.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dragomir.rainov
Posts: 1
Joined: Wed Mar 31, 2010 1:21 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гаден сърбеж и петно в областа на слабините.

Postby dragomir.rainov » Wed Mar 31, 2010 1:43 am

Здравейте.
На 19 години съм, 78 кг. Нямам никакви алергии, непия никакви хапчета и не съм се разболявал от години.
Преди около седмица се обезкосмих в тази област с машинка, която е използвана и от един приятел малко преди мен. Появиха се две големи бледи червеникави( мисля че синеят малко) петна в областа на слабините, по точно на двете ми бедра. Сърбят страшно и като се почеша, кожата започва да се "люпи" и се зачервява още повече. Може да се каже и че кожата е изпръхнала. Раздразнява се от всякакъв допир.:(

От повече от месец не съм имал полов контакт. Смятам че поддържам и добра хигиена. Ако информацията Ви не е достатъчна, бих могъл да направя снимка.
Благодаря предварително.

valdes4yyy
Posts: 1
Joined: Wed Jun 05, 2013 11:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гаден сърбеж и петно в областа на слабините.

Postby valdes4yyy » Wed Jun 05, 2013 11:15 pm

Братле, излекува ли го ? Ако си успял моля те кажи ми как, защото и при мен се появи абсолютно същия проблем.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Гаден сърбеж и петно в областа на слабините.

Postby ptomoff » Wed Jun 12, 2013 10:55 am

Няма как "братлето" да отговри, защото не позволяваме на немедицински лица да споделят терапии. Ако имате проблем, идете при личния си лекар и той ще Ви предложи терапия или ще Ви прати на специалист.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests