Вестибуларен синдром?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Леонид
Posts: 1
Joined: Wed Mar 24, 2010 6:41 pm
Location: София
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Вестибуларен синдром?

Postby Леонид » Wed Mar 24, 2010 7:09 pm

Здравейте!
На 36 години съм,195см.,100кг.
Ноември 2009г. получих внезапен световъртеж,продължи под 1 минута защото успях да го овладея-съсредоточих се в една точка с широко отворени очи и той полека намаля и изчезна,но...след него не можех да фокусирам погледа си.Виждах си,не можех да се съсредоточа,все едно са ми сложили капки за разширяване на зениците,усещането е същото.Като сложех слънчеви очила,чувствах тежест в челото,между очите и не виждах съвсем.Като носех шапка,тя ме стягаше като менгеме.Това продължи около месец и половина докато се установи,че вдигам кръвно,всъщност проблема се повлия,но много трудно и според мене случайно,от хапчета"небиволол"+"бетасерк".Получавал съм и преди същите симптоми,но тогава ги лекувах с 'бетасерк",сега обаче не се получи.В момента пак получих пристъп и съм решил да стигна докрай с изследванията.Пил съм още-"арлеверт","лориста","диронорм","гордиус",от всички получавах като реакция следното-главата ми тежеше и сякаш ми се подуваше.Затова и ги спирах веднага.В момента пия-"небиволол","тертензиф","атаканд"и бетасерк.Пил съм още-"финлепсин",'деанксит"и какво ли още не.Сега ще пробвам и съдоразширяващи,но вече съм изключително предпазлив.Това е в общи линий
симптоматиката.Не съм срещал подобни симптоми никъде из форумите.Ще се радв
а

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests