ТУБЕРКУЛОЗА

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
АНТОНЕТА
Posts: 1
Joined: Wed Mar 17, 2010 10:58 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ТУБЕРКУЛОЗА

Postby АНТОНЕТА » Wed Mar 17, 2010 2:43 pm

Здравейте на 26 години съм и от година и половина се лекувам от Туберкулоза.Предеди година и половина ме направиха манту което беше 22 и положителен квантиферонов тестр но нямам никакве признаци на заболяването, белия ми дроб е в добро съснояние, и немогат да разберат каде е понеже нямам никакви оплаквания, първо казаха че е кожна , понеже имах васколит но се оказа че не е и кожна . Така 1 година бях на Тубоцин, изонит, етанбутанол след което пак същите тестове манту тоя път по-голямо и квантиферон пак положителен. Лечението продължи още 6 месеца с Амикацин изонит и др. Сега пак ми направиха квантиферонов тест пак е положителен и мантуто ми е 23. Дали е вероятно това да се дължи на друго а всъщност да не съм болна защото нямам никакво подобрение от лекарствата. Вече не мога да пия и лекарства понеже черния ми дроб е доста увреден.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests