Бели петънца по главичката на пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jonie
Posts: 1
Joined: Sun Mar 14, 2010 8:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Бели петънца по главичката на пениса

Postby jonie » Sun Mar 14, 2010 8:48 pm

Здравейте,на 23 год.съм 190 см и тежа около 97-99 кг.
Водя активен полов живот,преди около три седмици приятелката ми имаше проблем,отиде на лекар,и доколкото разбрах от крема който са и предписали(живеем в чужбина и приятелката ми има проблем с езика)става въпрос за гъбична инфекция,предписаха и крем ''travocort'',каза ли са и аз също да се мажа профилактично няколко дни.След 2-3 дни при мен се появи лек обрив(червеникъв)реших да се подсигоря и отидох също на лекар,каза ми че са гъбички,не било страшно,предписа ми "resolve plus"(акт.съставки: Hydrocortisone 1% / W, миконазол нитрат с 2% w / w) незнам дали го има на бг пазар.Мазах се около седмица както ми бяха казали,главичката и където има обрив,обрива отихна но кожата ми изсъхна,след няколко дни като спрях,кожата се възтанови,но се появи проблема за който се притеснявам.Появиха се 2-3 бели петна като люспи,по главичката,не ме дразнят и не ме сърбят.Възможно ли е да е алергична реакция от посочения по горе крем.Разгледах темите но не намерих нищо което да ми помогне,ще се съм благодарен ако може някой да ми каже гъбички ли са алергия или друго

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests