Проблем или психическо разтройство

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
marhimandrit
Posts: 1
Joined: Sat Mar 13, 2010 11:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем или психическо разтройство

Postby marhimandrit » Sat Mar 13, 2010 11:20 pm

Здравейте, от както се помня имам проблем, или поне аз така си мисля.Аз съм момче и от много малък усещам някакво леко дразнение в основата на пениса.Това дразнение ме кара да си свивам мукула,мисля че сцинктера в основата на канала.Като го свивам ми си активира по същия начин и аналния свинктер.На много оролози ходих.В началото имах песъчинки в пик.мехур, но се излекувах,но това не спря.И така си минаваха годините.Скоро пак ходих.Имах одебелни стени на мехура и остаъчна урина.Но с лекарства се справих и с това.Последния път изследванията не показа нищо сериозно.Всичко си беше наред.А докторите не могат да ми обяснят защо имам такъв поддтик.Вече почвам да си мисля, че съм единствения с такова нещо.Ако някои знае нещо, как да се отърва от този подтик моля да ми каже.Това дразнение е все едно леко да ми се пикае.Ако някои знае нещо моля кажете. :(Аз съм на 16, 66кг,

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests