Обрив след химичен пилинг

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
petia_r
Posts: 1
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:12 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Обрив след химичен пилинг

Postby petia_r » Sat Mar 13, 2010 10:25 pm

Здравейте! На 38 год. 164см, 55кг. Миналата година(2009г.) си направих химичен пилинг с трихлороцетна киселина на лицето, шията и деколтето.. След десетина дни повторих пилинга,но след няколко дена ми се появиха ситни пъпчици по шията. Д-рката ми каза да третирам обрива с Адвантан крем.Обрива изчезна, но кожата ми не се излющи и затова напрахме трети пилинг(разбира се с нисък %). И пак кожата ми не се обели. Появиха ми се тъмни петна(определям ги като сивкаво-кафяви)м/у гърдите(първо там ги забелязах) после и на др. места по тялото си. Показах ги на д-рката, но тя катерогично казваше, че не вижда такова нещо и ми обяснаваше как съм си въобразявала. Сърбежът и пъпчиците се местиха на различни места по тялото. Кожата на вътрешната страна на ръцете ми вече стои като настръхнала. Като се вземах душ и се търках забелязах , че отделям голямо количество кир. Кожата ми изтъня и на места се беше протрила и още по-лошото е, че структурата й се промени(все едно , че имам целулит по ръцете си,). През това време на своя глава напарих диамантено микроабразио, пих Линкомицин(обривът изчезна). Петната Не изчезнаха, сърбежът стана по-лек. (Опс..имах и косопад)По-късно пих и Оспексин, мазах и с Клобедерм. Вземането на душ бе облекчение. Същите проблеми се появиха и при дъщеря ми(на 12г.и тя пи Оспексин). Заразила съм я, но с какво.Мнението на др.д-ри е-атопичен дерматит. Аз невярвам. Продължаваме да имаме петна с лек сърбеж.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests