Лимфни възли на шията

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
daniiva
Posts: 1
Joined: Sat Feb 20, 2010 4:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Лимфни възли на шията

Postby daniiva » Mon Mar 01, 2010 9:34 pm

Здравейте! От 18 години съм с ИЗ Захарен диабет на интензифицирана терапия. Преди около година се появи твърдо образувание на шията ми в дясно под ушната мида до ръба на челюстта. По това време лекувах интензивно зъбите си и не му обърнах внимание, а то почти се загуби. Преди около два месеца се появи ново образувание под първото почти до десния дял на щитовидната жлеза- твърдо, подвижно, леко болезнено. Хематолог ме носочи за биопсия след 5 флакона Таваник интравенозно и ехография на шия- 4 увеличени лимфни възли- 28, 17, 14, 12 мм.
Имам синузит, който преди появата на втория възел премина в синузиален бронхит и не съм лекувала с антибиотик. По това време направих и урологична инфекция- антибиограма( Е. коли), АБ- непълен курс по субективни причини. Сега пак съм вероятно с уроинфекция-утре ще си взема антибиограмата- урината е леко мътна и имам парене. Да не забравя, че и в устната кухина имам проблемни зъби.
Освен инсулин взимам Бизогама, Ко диован, Ендотелон.
Нямам субфибрилитет и ЛВ на други места, кръвна картина почти в норма, Нв 107, серумно желязо 7.6, СУЕ 30, Левкоцити 8.8, Тромбоцити 348, хормони на щитовидна жлеза в норма...
Дали е наложителна биопсия и какви други изследвания са нужни?
Благодаря!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests