Резултат от иригография и иригоскопия

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Aleksa77
Posts: 4
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Резултат от иригография и иригоскопия

Postby Aleksa77 » Sun Feb 28, 2010 8:52 pm

Здравейте.Бих искала д ами кажете дали имам нещо сериозно
ето и резултата
Колонът се изпълни безпрепятствено.Лявата половина с общо намален просвет.По голяма дължина на сигмата с груб лигавичен релеф и изгонване на контраста.По време н аизследването се запазва намаления просвет на лявата половина.Долихосигма.сигмоидит.Спастична дискенезия на лявата половина.На 32 г 90 кг 170 см,имам малка хиатална херния и еритемоескудитивен антрален гастрит констатирани при гастроскопия.В момента приемам контролок от 40 мг по 1 на ден сутрин.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests