Парене по кожата под главичката на пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bg
Posts: 1
Joined: Fri Jan 29, 2010 6:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Парене по кожата под главичката на пениса

Postby bg » Fri Jan 29, 2010 6:40 pm

Здравейте,
на 40 г. съм, 180см, около 94кг
От известно време имам следния проблем.
Около 8-10 декември след c*кc, усетих като парене по кожата под главичката.

След като огледах внимателно, установих, че на юздичката имам някакъв издатък и жиличката (или вената), продължаваща към тестисите и възпалена и имаше леко подуване като удължена пъпка на около 2-3 см след юздичката.

Тъй като не мина след 1-2 дни отидох при кожния ни лекар, който след бърз преглед ми предписа контратубекс .

След прочитане на упътването разбрах , че става въпрос за крем за заличаване на белези, но си казах , че все пак човека е кожен лекар и знае какво прави.

След две седмично плескане и никакъв ефект , отидох при друг кожен - в областния град, който ми предписа беноват крем който да мажа две седмици.

Същия намали възпалението но не го ликвидира напълно. Понеже споделих проблема с мой приятел - лекар,(не е нито кожен нито уролог) той ме посъветва да пробам с гентамицин, но и това не помогна.

Мисля да потърся консултация в София , но не знам дали кожен или уролог.
Ще ви бъда благодарен за съвет.

Забравих да кажа ,че като че ли е възпален и върха на пениса.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 294 guests