ПОМАГАЙТЕ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
GOSSHKO
Posts: 3
Joined: Sun Jul 26, 2009 8:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ПОМАГАЙТЕ

Postby GOSSHKO » Wed Jan 27, 2010 5:01 pm

Имам проблем със майка ми, тя е на 47 години висока е 170 см. и е близо 70 кг.
Преди 7 месеца я оперираха проради това че си счупи тазобедрената става и и сложиха изкуствена ... всичко мина мн добре почна да се въстановява ходи на рехабилитация ... мн добре се справяше почти си ходеше ... но и свършиха болничните а тч все още не бе напълно готова да почне работа ... а и дадоха назначение за датата на ТЕЛК-а след два месеца след което се яви ... и дадоха степен на инвалидност и я пенсионираха временно с право на работа но въпросните два месеца не и ги признаха за болнични , тя много се претесни да не я уволнят и получи нервна криза и припадна(за пръв път и се случва такова несщо) лекарите там са я прегледали и са и казали че е от пренатоварване, но след това почнаха да и треперчт ръцете, краката да я болят мускулите на краката и изведнъж пак неможеше да ходи ... боляли краката, кожата.... повикахме невролог изписа и хапчета които се номога да ви кажа какви бяха , пи ги 2 седмици и без никакав резултат продалжаваше да има тремори .... закарах я пак на невролог в ВМА ... каза че всичко било психична основа и няма проблем с краката (просто била изпаднала в депресия) изписа и РЕВОТРИЛ (половинка вечер и половинка сутрин) с витамини. Вече почти не и треперят ръцете ... но краката още я болят, но вече ходи по малко . Проблема е там че има халюцинации сутрин до към обяд ...
Преди употребяваше алкохол почти системно .... беше спряла, но днес я хванах пак да пие , беше стигнала някак си до хладилника .... и в крайна сметка мисля, че ревотрила ... не е за нея, но това вие ще кажете ... по късно ще се обадя и на невролога ... но искам и други компетентни мнения ... пак и се притесних доста ...
Благодаря на всеки един от вас който даде някакво мнение

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 293 guests